Nasz sposób pracy

Twój projekt, nasz sposób wykonania

Firma Certhon projektuje i buduje szklarnie, fitotrony oraz systemy techniczne dla sektora ogrodnictwa szklarniowego na całym świecie. Wierzymy wyłącznie w kompleksowe rozwiązania. Zatrudniamy specjalistów z wielu różnych dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować cały projekt od etapu planowania po wykonanie zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta. Gwarantujemy optymalną integrację szklarni, fitotronu i systemów w celu zapewnienia opłacalności każdego projektu z dziedziny ogrodnictwa. Jest to gwarancja firmy Certhon. For food. For flowers. For sure.

Twój projekt — gwarancja firmy Certhon

Inwestujesz w wydarzenie związane z ogrodnictwem? Rozbudowujesz swoje przedsiębiorstwo? Wdrażasz najnowsze techniki? Firma Certhon udzieli Ci wsparcia w każdym projekcie. Nasze podejście, ukierunkowane na wyniki, opiera się na gwarancji firmy Certhon realizowanej w sześciu krokach.

Przejdź do kroku 1

Krok 1

Cel

Określenie celu klienta stanowi punkt wyjściowy naszego podejścia. Pomagamy klientom w opracowaniu planu projektu w oparciu o ich cele. Na podstawie informacji otrzymanych od klientów nasi eksperci rozpoczynają pracę nad następującymi elementami:

  • Informacje dotyczące warunków klimatycznych i wymiary lokalizacji projektu
  • Plany upraw
  • Plan biznesowy
Przejdź do kroku 2

Krok 2

Rozwiązanie ROI

Roboczy plan projektu pozwala na określenie jego ogólnego zakresu. Wstępna propozycja umożliwi optymalizację planu biznesowego i budżetu.

  • Propozycja projektu
  • Szacunkowy plan projektu
  • Łączny szacunkowy budżet

Więcej informacji o rozwiązaniu ROI

Przejdź do kroku 3

Krok 3

Plan

Po zatwierdzeniu proponowanego planu nasi eksperci mogą rozpocząć pracę nad szczegółami. Cel klienta staje się rzeczywistością. Sporządzamy bardzo szczegółową wycenę, która jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta.

  • Szczegółowa wycena
  • Szczegółowe parametry
  • Warunki projektu (obowiązki, dostawa, finanse)
Przejdź do kroku 4

Krok 4

Zakończenie

Projekt zostanie zaplanowany w profesjonalny sposób przez przypisany do klienta zespół projektowy. Każdy klient będzie miał dostęp do wyznaczonych specjalistów z każdej dziedziny. Dotyczy to również określenia sposobu zarządzania miejscem prowadzenia prac. Firma Certhon posiada certyfikację na zgodność z normą ISO9001 oraz HortiQ, co oznacza, że wszystkie projekty są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości.

  • Inżynieria projektu
  • Powołanie zespołu projektowego
  • Planowanie projektu
  • Partnerzy (siła robocza, logistyka)
  • Główne materiały i decyzje w zakresie logistyki
  • Budowa i montaż

Wszystkie projekty z dziedziny ogrodnictwa

Przejdź do kroku 5

Krok 5

Dostawa

Po zakończeniu prac budowlanych i instalacyjnych następuje etap uruchamiania. Oferujemy program szkoleń z zakresu używania agronomicznego sprzętu i oprogramowania dla użytkowników po stronie klienta.

  • Program szkoleń dla użytkowników
  • Wsparcie w dziedzinie agronomii

Więcej informacji na temat agronomii

Przejdź do kroku 6

Krok 6

Serwis

Wspieramy klientów również po zakończeniu projektu. Stanowi to ważny filar naszej filozofii ROI-Key. Nasz zespół serwisowy odpowiada na pytania i zapewnia zdalne wsparcie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

  • Wsparcie serwisowe
  • Doradztwo w dziedzinie agronomii

Więcej informacji na temat usług serwisowych

Międzynarodowe projekty ogrodnicze

Wszystkie projekty ogrodnicze

Istotne dla Ciebie:

Tutaj wpisz swoje pytanie

Bezpośredni kontakt? Zadzwoń +31 174 225080